PLANUJESZ RODZINNY WYJAZD NA WEEKEND LUB WAKACJE?

Domki Energylandia

Skorzystaj z atrakcyjnego pakietu Domki Energylandia. W ramach pakietu możesz zaplanować wypoczynek w domkach letniskowych, jednocześnie korzystając z atrakcji przygotowanych na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze.

Skorzystaj z najatrakcyjniejszej oferty tych wakacji Energylandia Domki w Osada Zator Family.

NOCLEGI I WYPOCZYNEK DLA CAŁEJ RODZINY

Osada Zator Family

Nasze domki letniskowe znajdujące się w Łowiczkach k. Zatoru w województwie małopolskim oferują nie tylko możliwość noclegu ale także teren rekreacyjno-wypoczynkowy wokół kompleksu. Domki położone są tylko 5 minut drogi samochodem od parku rozrywki Energylandia, a także innych atrakcji.

Do dyspozycji gości oddanych jest 5 domków o różnym rozmieszczeniu miejsc noclegowych, mogących pomieścić do 6 osób. Każdy z domków wyposażony jest w dodatkowe udogodnienia dla dzieci. Na terenie domków znajdują się w pełni wyposażone aneksy kuchenne a także strefa do wypoczynku zaopatrzona w telewizor. Na terenie Osady dostępny jest plac zabaw dla dzieci a także miejsce do grillowania dostępne dla gości. Osada Zator Family oferuje bezpłatny parking, dostępny dla gości podczas ich pobytu.

RODZINNY PARK ROZRYWKI

Energylandia

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia to najnowocześniejszy i największy rodzinny Park Rozrywki w Polsce, mieszczący się w miejscowości Zator w województwie małopolskim, tylko 5 min drogi samochodem od domków na terenie Osady. Wśród atrakcji obiektu, znaleźć można największy na świecie, drewniany rollercoaster, ekstremalną przejażdżkę rollercoasterem Hyperion, który jest jednym z najszybszych w Europie, oraz mniej ekstremalne atrakcje dla rodzin z dziećmi. Na terenie Energylandii znajduje się również nowo otwarty odkryty park wodny Tropical Fun, na którego terenie nie brakuje ekstremalnych przejażdżek ale również miejsc do wypoczynku takich jak plaża. W Energylandii znajdziecie również bogatą ofertę gastronomiczną, dzięki której w parku możecie spędzić cały dzień. Jeśli chcesz zarezerwować noclegi w pobliżu Energylandii domki letniskowe Osada Zator Family to idealne miejsce dla Ciebie.

INNE ATRAKCJE

WOKÓŁ OSADY

Domki na terenie Osada Zator Family to nie tylko noclegi w dogodnej lokalizacji, ale również moc atrakcji dla całej rodziny. W pobliżu naszych domków znajduje się park Energylandia, jednak okolice Zatoru i Łowiczek pełne są najróżniejszych atrakcji, nie tylko dla najmłodszych. W pobliskim Inwałdzie znajduje się kompleks rozrywkowy Inwałd Park, w którym zobaczyć można miniaturowe wersje zabytków z całego świata, największe w Europie ruchome dinozaury, czy odbyć pouczającą podróż w czasie, dzięki wycieczce do średniowiecznej Warowni Inwałd. Warto również odwiedzić pobliskie Wadowice, które zasłynęły jako miasto rodzinne Jana Pawła II. W Wadowicach można zwiedzić nie tylko muzeum poświęcone papieżowi, które znajduje się w jego domu rodzinnym, ale również obejrzeć zabytkowy rynek. Ponadto warto skusić się na wadowicki przysmak, czyli kremówkę.

WYPOCZYNEK PO CAŁYM DNIU

Relaks w Łowiczkach

Po ekstremalnej zabawie w Energylandii, nasz domki i ich okolice oferują miejsca do relaksu. Na terenie obiektu znajduję się miejsce do grillowania a także plac zabaw dla dzieci. Tuż obok naszych domków, znajdują się stawy, wokół których dostępne są zarówno szlaki rowerowe jak i piesze. Stawy służą również jako fantastyczne łowiska dla wędkarzy, którzy zjeżdżają w to miejsce z całej Polski. W najbliższej okolicy znajduje się również wypożyczalnia kajaków, dzięki której możecie wybrać się na kajakową wycieczkę po okolicy.

 

 

Zapytaj o dostępny domek i zarezerwuj od ręki!

Zadzwoń: +48 786 202 401