NOCLEGI I WYPOCZYNEK DLA CAŁEJ RODZINY

Kup bilety z 5% zniżką

Skorzystaj z atrakcyjnego pakietu Domki Energylandia. W ramach pakietu możesz zaplanować wypoczynek w domkach letniskowych, jednocześnie korzystając z atrakcji przygotowanych na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty!

Zarezerwuj komfortowy pobyt w naszych domkach i ciesz się atrakcjami Energylandii z 5% rabatem na bilety wstępu.
Domki położone są tylko 5 minut drogi samochodem od parku rozrywki.

Po dniu pełnym wrażeń zrelaksuj się w naszych strefach wypoczynkowych.

WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI

Energylandia

Osada Zator Family – idealne miejsce na nocleg podczas edukacyjnej przygody w Energylandii! Zapraszamy nauczycieli i uczniów do skorzystania z naszej oferty zakwaterowania, która stanowi doskonałą bazę wypadową do parku rozrywki, gdzie zabawa spotyka się z fizyką. Zamówimy bilety do Energylandii i zorganizujemy Waszą wizytę w parku rozrywki.

W naszej ofercie posiadamy:

  • 10 domków premium do 6 osób
  • 17 domków standard do 6 osób
  • 1 domek standard do 4 osób

Łącznie możemy przyjąć 166 Gości.
Posiadamy darmowy miejsce parkingowe dla autobusów.

INNE ATRAKCJE

WOKÓŁ OSADY

Domki na terenie Osada Zator Family to nie tylko noclegi w dogodnej lokalizacji, ale również moc atrakcji dla całej rodziny. W pobliżu naszych domków znajduje się park Energylandia, jednak okolice Zatoru i Łowiczek pełne są najróżniejszych atrakcji, nie tylko dla najmłodszych. W pobliskim Inwałdzie znajduje się kompleks rozrywkowy Inwałd Park, w którym zobaczyć można miniaturowe wersje zabytków z całego świata, największe w Europie ruchome dinozaury, czy odbyć pouczającą podróż w czasie, dzięki wycieczce do średniowiecznej Warowni Inwałd. Warto również odwiedzić pobliskie Wadowice, które zasłynęły jako miasto rodzinne Jana Pawła II. W Wadowicach można zwiedzić nie tylko muzeum poświęcone papieżowi, które znajduje się w jego domu rodzinnym, ale również obejrzeć zabytkowy rynek. Ponadto warto skusić się na wadowicki przysmak, czyli kremówkę.

WYPOCZYNEK PO CAŁYM DNIU

Relaks w Łowiczkach

Po ekstremalnej zabawie w Energylandii, nasz domki i ich okolice oferują miejsca do relaksu. Na terenie obiektu znajduję się miejsce do grillowania a także plac zabaw dla dzieci. Tuż obok naszych domków, znajdują się stawy, wokół których dostępne są zarówno szlaki rowerowe jak i piesze. Stawy służą również jako fantastyczne łowiska dla wędkarzy, którzy zjeżdżają w to miejsce z całej Polski. W najbliższej okolicy znajduje się również wypożyczalnia kajaków, dzięki której możecie wybrać się na kajakową wycieczkę po okolicy.