MIEJSCE STWORZONE DLA CAŁYCH RODZIN

Osada Zator Family

OSADA ZATOR FAMILY – to miejsce stworzone dla całych rodzin. Urokliwe, obszerne, drewniane domki mieszczą się raptem 5 minut drogi samochodem od popularnego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. 
 
Posiadamy trzy rodzaje domków: premium, standard, komfort. Każdy z nich urządzony jest na najwyższym poziomie. Domki różnią się wielkością:
  • domki standard o powierzchni 35m2
  • domki komfort  o powierzchni 42m2
  • domki premium o powierzchni 65m2
Dopasuj typ domku do swoich potrzeb. Przytulnie urządzone i bogato wyposażone domki otoczone są ogrodem. Osada Zator Family zapewni kontakt z naturą oraz chwilę relaksu po intensywnej zabawie w Energylandii. Całość tworzy idealne miejsce na wypoczynek w gronie najbliższych. W pobliżu odnaleźć można także stawy, trasy rowerowe, kajaki, park tematyczny oraz szlaki górskie. Wszystkie domki są klimatyzowane!
OSADA ZATOR FAMILY

DOMKI

Domki Standard

Domki Standard

6 OSÓB 35 m2

Domek Standard charakteryzuje się komfortem i bogatym wyposażeniem. Jego powierzchnia to 35m2, przenocuje w nim maksymalnie 6 osób.

READ MORE

Domki Komfort

Domki Komfort

5 OSÓB 42 m2

Domek Komfort charakteryzuje się komfortem i bogatym wyposażeniem. Jego powierzchnia to 42m2, przenocuje w nim maksymalnie 5 osób.

READ MORE

Domki Premium

Domki Premium

6 OSÓB 65 m2

Domek Premium charakteryzuje się komfortem i bogatym wyposażeniem. Jego powierzchnia to 65m2, przenocuje w nim maksymalnie 6 osób.

READ MORE

NOWOŚĆ!

Od 29.04.2024 nasi Goście mają możliwość wykupienia śniadań w formie bufetu szwedzkiego.

Usługa dodatkowo płatna – 120 zł od domku. Śniadania serwowane są od godziny 8:00 do 10:00

Zadzwoń i zapytaj: +48 786 202 401