1x
Rozkładana sofa

1x
Łóżko pojedyncze

3 osobowe
łóżko piętrowe

35m2
Powierzchnia

6
Max osób

Domek
klimatyzowany

Domek Standard charakteryzuje się komfortem i bogatym wyposażeniem. Przenocuje w nim maksymalnie 6 osób. Domek posiada indywidualne wejście. Powierzchnia domku to 35 m2 z tarasem.

Wnętrze domków składa się z salonu z rozkładaną sofą, stołem jadalnianym z krzesłami, komodą i płaskim telewizorem oraz aneksu kuchennego wyposażonego w talerze, sztućce, kubki, kieliszki, garnki, patelnię, czajnik elektryczny i płytę dwupalnikową. Salon posiada duże okno z wyjściem na obszerny taras z kompletem wypoczynkowym i widokiem na ogród. W domku znajduje się nowoczesna łazienka z prysznicem, ręcznikami i suszarką do włosów oraz sypialnia z łóżkiem piętrowym i łóżkiem pojedynczym.

 


Domek posiada udogodnienia dla dzieci: nocnik, podest, talerzyki, sztućce, kubeczki, miseczki, kącik zabaw, a na życzenie łóżeczko turystyczne.

WYPOSAŻENIE


WIFI

Kuchnia,
aneks

TV

Ręczniki

Suszarka
do włosów

Darmowy
parking

Nie akceptujemy
zwierząt

Lodówka

Mikrofalówka

Balkon

Ekspres
do kawy

Czajnik

ZAREZERWUJ POBYT

GALERIA - DOMEK STANDARD

ZOBACZ NASZE DOMKI

Domki Standard

Domki Standard

6 OSÓB 35 m2

Domek Standard charakteryzuje się komfortem i bogatym wyposażeniem. Jego powierzchnia to 35m2, przenocuje w nim maksymalnie 6 osób.

READ MORE

Domki Komfort

Domki Komfort

5 OSÓB 42 m2

Domek Komfort charakteryzuje się komfortem i bogatym wyposażeniem. Jego powierzchnia to 42m2, przenocuje w nim maksymalnie 5 osób.

READ MORE

Domki Premium

Domki Premium

6 OSÓB 65 m2

Domek Premium charakteryzuje się komfortem i bogatym wyposażeniem. Jego powierzchnia to 65m2, przenocuje w nim maksymalnie 6 osób.

READ MORE