NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKI W TEJ CZEŚCI EUROPY

Energylandia

Największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce, oferujący nieskończoną zabawę i emocje dla odwiedzających każdego wieku. Znajdziesz tu mnóstwo rollercoasterów, karuzele, a także strefę wodną pełną zjeżdżalni i basenów. To miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od łagodnych atrakcji dla najmłodszych po ekstremalne przeżycia dla poszukiwaczy silnych wrażeń.

NAJLEPSZE WAKACJE

Największy Odkryty Park Wodny

Water Park to raj dla miłośników wodnych atrakcji, oferujący szeroki wybór zjeżdżalni i basenów, które zapewniają orzeźwienie i doskonałą zabawę w słoneczne dni. Idealne miejsce do beztroskiego relaksu i wodnych szaleństw dla całej rodziny. Tylko 3 min od Osada Zator Family!

GŁODNI?

Gastronomia

W samej tylko Energylandii znajdziecie 50 barów i restauracji z kuchnią włoską, polską, turecką, orientalną i innymi. Wypijecie dobrego drinka i aromatyczną kawę, a podczas magic night zaszalejecie na pool party i doświadczycie niepowtarzalnej atmosfery Energylandia by Night.

PARK RUCHOMYCH DINOZAURÓW

Zatorland

Zatorland to wspaniały park tematyczny, który przenosi odwiedzających w świat dinozaurów, oferując niezwykłe spotkania z gigantycznymi stworzeniami z przeszłości i zapewniając niezapomniane wrażenia dla fanów prehistorycznych przygód.

MINIATUROWE BUDOWLE Z CAŁEGO ŚWIATA

Świat Marzeń w Inwałdzie

Świat Marzeń to wyjątkowy park tematyczny, który przenosi swoich gości w świat baśni i legend. Składa się z dwóch stref: Parku Miniatur z ponad 65 miniaturami z Polski i świata oraz Baśniowej Warowni, gdzie można doświadczyć średniowiecznych zwyczajów i rzemiosł. Zwiedzanie parku to nie tylko nauka i zabawa, ale także niezapomniana podróż w czasie.

Inne atrakcje w okolicy

Piękne okolice

Raj dla wędkarzy

Kajaki

Rowery

Rodzinne wycieczki w góry