[rev_slider alias=”home-1″]

MIEJSCE STWORZONE DLA CAŁYCH RODZIN

Osada Zator Family

Urokliwe, obszerne, drewniane domki mieszczą się raptem 5 minut drogi samochodem od popularnego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. W pobliżu odnaleźć można także stawy, trasy rowerowe, kajaki, park tematyczny oraz szlaki górskie.

NASZA OFERTA

DOMKI

Domki Komfort

Domki Komfort

5 OSÓB 42 m2

Domek Komfort charakteryzuje się komfortem i bogatym wyposażeniem. Jego powierzchnia to 42m2, przenocuje w nim maksymalnie 5 osób.

READ MORE
BOGACTWO ATRAKCJI I ROZRYWKI

LOKALNE ATRAKCJE

Największy w Polsce Park Rozrywki ze strefami Familijną, Ekstremalną, Bajkolandią, Magicznym Smoczym Grodem, a także 6 scen widowiskowych i pokazy kaskaderskie. Największy w Polsce odkryty Park Wodny Tropical Fun, baseny, ogromna plaża, mnóstwo zjeżdżalni, strefa dla dzieci, piracki statek, animacje dla dzieci i mnóstwo innych atrakcji tylko 3 min od Osada Zator Family!

Jeśli masz ochotę zobaczyć największe w Europie ruchome dinozaury, odwiedź Zatorland. Zwiedź cały świat w miniaturze, jest to możliwe tylko w Parku Miniatur w Inwałdzie.

Ponadto okolica jest niezwykle bogata w piekne widoki, łowiska dla wędkarzy, na wycieczkę wybierz się całąrodziną pieszo, na rowerach lub kajakiem!

LOKALNE ATRAKCJE
ZDJĘCIA DOMKÓW I OKOLICY

Galeria

 

 

Zapytaj o dostępny domek i zarezerwuj od ręki!

Zadzwoń: +48 786 202 401